Фото ДПСУ

Українські прикордонники за два місяці не пустили до ЄС близько 700 нелегалів

  Українські прикордонники у взаємодії зі співробітниками інших правоохоронних органів та прикордонників країн ЄС затримали майже 700 нелегальних мігрантів.

  Як повідомили УНІАН у Державній прикордонній службі України, більшість нелегалів, затриманих у рамках операції "Кордон-2015", намагалася перетнути держкордон з країнами ЄС. Зокрема, 17 серпня на ділянці відділу "Герца" Чернівецького загону прикордонники спільно із співробітниками СБУ затримали чотирьох осіб без документів. Чоловіків знайшли у лісі за 7 км від лінії державного кордону. За їхніми словами, вони громадяни Сомалі і намагалися потрапити в країни Євросоюзу.

  Також неподалік від місця затримання іноземців було виявлено автомобіль марки BMW з двома громадянами України. Наразі правоохоронці з'ясовують причетність українців до переправлення нелегальних мігрантів, повідомили у прикордонному відомстві.

  Операція "Кордон-2015" розпочалася 15 червня 2015 року за ініціативи та під загальною координацією Державної прикордонної служби України, у тісній взаємодії із МВС, СБУ, ДМС, ДФС, прикордонними відомствами країн Європейського Союзу. Операція має статус національної, довготривалої та спрямована на боротьбу з незаконною міграцією та торгівлею людьми.

  Нагадаємо, 10 серпня Європейський Cоюз схвалив виділення 2,4 млрд євро країнам-членам ЄС на оновлення програм для вирішення проблеми нелегальної міграції. Найбільші суми отримають Італія і Греція, які змушені давати собі раду з найбільшим напливом мігрантів, головним чином з районів конфліктів в Африці та на Близькому Сході.

  Попередній матеріал
  Кількість жертв вибуху в Бангкока зросла до 27 осіб - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Пєсков орендує найдорожчу яхту в світі за 26 млн руб на тиждень – Навальний
  Теги:
  Loading...