Фото flot.sevastopol.info

Українські прикордонники відігнали бойову ескадру ЧФ з українських територіальних вод

  Вчора в територіальних водах України на відстані 4 морських милі від берега Білосарайської коси прикордонниками була зафіксована міні-ескадра Чорноморського флоту РФ.

  Про це повідомляє громадська організація "Оборона Маріуполя" на своїй сторінці у Facebook.

  У складі ескадри були бойові кораблі, тральщики і малі надводні судна.

  "Ескадра проводила певні провокаційні дії. Після певної проведеної роботи українськими морськими прикордонниками кораблі супротивника відійшли з місця розташування. Будь-якої загрози вторгнення в сторону Маріуполя не було. Можливо, таким чином, противник проводив розвідку, вивчав реакцію української сторони на вторгнення кораблів у територіальні води України", - йдеться у повідомленні.

  Ситуація миттєво була взята під контроль морськими прикордонниками. "Українським прикордонним військам є чим зустріти супротивника з боку моря, в разі можливого прояву агресії водним шляхом", - додає прес-служба організації. 

  Нагадаємо, 9 вересня українські ВМС відігнали від кордону кораблі ЧФ РФ. У ході українсько-американських навчань Sea Breeze Військово-морські сили Збройних сил України виявили в безпосередній близькості від територіальних вод і в морській економічній зоні України кораблі Чорноморського флоту РФ: сторожовий корабель "Ладний" і малий протичовновий корабель "Суздалєц".

  Попередній матеріал
  Аваков вніс заставу за підозрюваного в замаху на нього комбата "Слобожанщини"
  Наступний матеріал
  На вихідних перекриють більше 20 доріг у центрі Києва
  Теги:
  Loading...