Українські прикордонники проводять "європейські дні добросусідства" з Польщею

  У Волинській області 6 серпня розпочалися "європейські дні добросусідства" між Польщею і Україною.

  Як повідомили УНІАН у прес-службі Луцького прикордонного загону, заходи відбуваються безпосередньо біля лінії кордону як з української, так і з польської сторони та триватимуть до 9 серпня. Мета проведення "європейських днів добросусідства" - це можливість звернути увагу громадськості на стан кордону, створення простору для розвитку співпраці між країнами, залучення широкого кола громадськості, популяризації української та польської культур.

  У ці дні організаторами заплановано проведення низки цікавих спортивних та культурно-розважальних заходів - транскордонні змагання з велосипедного ралі та пробігу "Полісся", заплив Західним Бугом на байдарках, турнір з футболу за участю команд правоохоронних відомств України, Республік Польщі та Білорусі. Крім цього триватимуть сільськогосподарські форуми та семінари, відбудуться виступи українських та польських молодіжних музичних гуртів, ярмарки, рибальський турнір.

  Для поєднання обох берегів Західного Бугу та створення можливості перетину кордону через річку спеціально для цієї події інженерними підрозділами збройних сил Республіки Польщі споруджено понтонний міст. А тимчасові пункти пропуску облаштовано силами органів місцевого самоврядування та прикордонних підрозділів обох країн. Таким чином, українці та поляки зможуть у ці дні відвідати один одного та взяти участь у святкових заходах по другу сторону Бугу, повідомляють прикордонники.

  Усіх бажаючих, які захочуть долучитися до заходу, пропускатимуть при наявності дійсного закордонного паспорту та візи, або ж для місцевих жителів з паспортом та карткою малого прикордонного руху. 

  Нагадаємо, 5 серпня президент Польщі Броніслав Коморовський підписав закон про ратифікацію протоколу, який змінює Угоду про місцевий прикордонний рух з Україною. Перебування на території Польщі для власників дозволів тепер буде забезпечуватися з більш комфортними умовами.

  Попередній матеріал
  У Європи немає ілюзій щодо замороження конфлікту на Донбасі – Клімкін
  Наступний матеріал
  У 2016 році в Латвії з'явиться важка техніка США