5.ua

Українські піротехніки знешкодили за рік 37 тисяч вибухових предметів – Чечоткін

  Одним з пріоритетних напрямків роботи Держслужби з надзвичайних ситуацій є очищення території Луганської і Донецької областей від вибухових пристроїв.

  Про це заявив голова ДСНС Микола Чечоткін в ході спільного брифінгу з ОБСЄ в Києві.

  "Українська сторона надзвичайно цінує прагнення наших партнерів підтримати нас в такий важкий час. Одним із пріоритетних напрямків роботи ДСНС є очищення території Луганської і Донецької областей від вибухових пристроїв, яких багато там лишилося через агресію, яку розпочала Російська Федерація проти України", - сказав Чечоткін.

  За його словами, загалом українські піротехніки знешкодили понад 37 тисяч вибухових пристроїв.

  "Починаючи з липня 2014 року було розміновано тисячу об'єктів інфраструктури, понад 7 тисяч гектарів території і 40 гектарів водної акваторії, знищено понад 37 тисяч вибухових пристроїв. У ході виконання цих робіт було виявлено понад 600 предметів, які було цинічно замасковано під предмети побуду, дитячі іграшки тощо. Беручи до уваги те, що російські терористи застосовують найсучасніші засоби, Україні було б добре мати сучасну техніку знешкодження", - заявив голова ДСНС.

  Як повідомляв 5.ua, правоохоронці виявили у Дніпропетровську підводну схованку з протитанковими мінами. У районі вантажного порту міста співробітники СБУ, міліція і рятувальники вилучили чотири протитанкові міни. 

  Попередній матеріал
  34-й "гумконвой" вдерся з Росії на Донбас
  Наступний матеріал
  СБУ затримала двох бойовиків та інформатора "ДНР"
  Теги:
  Loading...