capital.ua

Українські миротворці прибули на заміну своїм побратимам у Косові

40 українських миротворців з 3-го полку спецпризначення та 91-го інженерного полку прибули на заміну своїм побратимам у Косові. Ті відбули там вже 12 місяців.

Новоприбулі миротворці мають досвід служби у зоні проведення АТО. А серед завдань у Косові саперні, інженерні роботи та розмінування територій. Попри те, що війна там лютувала 20 років тому, ситуація і досі не стабільна, хоч відкритих зіткнень немає.

"Наприклад останній час що було: вимагали надати трошки більше повноважень сербським органам самоврядування. Зрозуміло, що політична партія, яка підтримує косовських албанців, їм це не подобається. Вони закликають всіх до масових протестів, щоб не надати цим органам місцевого самоврядування. В основному такі протести", - зазначив військовослужбовець українського національного контингенту сил KFOR у Косові Андрій Білецький.

"Я дуже високо оцінюю рівень українських військових, з якими мені довелося працювати цього року. Вони дуже мотивовані та згуртовані. Український контингент продовжить роботу своїх попередників. Зокрема з розшуку та розмінування нерозірваних снарядів, продовжать інженерні роботи в аеропорту Слатіна та роботу роти підтримки військ KFOR", - додав начальник логістичного центру об'єднаної групи логістики та підтримки сил KFOR Брюс Джонсон.

Нагадаємо, у лютому 2015 року до України із місії в Конго повернулися 224 миротворці.

Попередній матеріал
Сьогодні в Саудівській Аравії жінки вперше беруть участь у виборах
Наступний матеріал
В Україні сьогодні відзначають День Сухопутних військ
Теги:
Loading...