gur.mil.gov.ua

Українська розвідка встановила особу російського майора, який воює на Донбасі

ГУР продовжує збирати факти щодо участі кадрових військовослужбовців ЗС РФ у військових злочинах на тимчасово окупованих територіях Донбасу

Чергові докази участі російських кадрових військових у війні на Сході України оприлюднили вітчизняні розвідники. Зокрема встановили, що на посаді командира першого окремого батальйону спецпризначення "Донецьк"-1 перебуває майор Збройних сил Росії Віталій Сукуєв.

Родом він із Бурятії. До участі у військових діях на Донбасі служив на посаді командира окремого розвідувального батальйону в місті Майкопі республіки Адигея. Відомості про його військові злочини на тимчасово окупованих територіях у подальшому передадуть до Міжнародного кримінального суду.

Крім того, головне управління розвідки звітує про скупчення важкого озброєння на непідконтрольній українському уряду території. Йдеться про самохідні артилерійські установки та "Гради" неподалік Горлівки, Ясинівки, Донецька, Старомар'ївки та Куликового. Українська сторона повідомила про це представників моніторингової місії ОБСЄ.

Нагадаємо, за даними української розвідки, влада "ДНР" роздає російським військовим і найманцям "конфісковане" житло в Донецьку.

Попередній матеріал
В Ізраїлі під час екскурсії жінка знайшла римську монету, якій майже 2 тис. років
Наступний матеріал
Президент бачить на чолі уряду Яресько чи Садового
Теги:
Loading...

ЗС РФ знову зазнали втрат під Авдіївкою - українська розвідка

Українська розвідка встановила особи двох кадрових офіцерів ЗС Росії, які беруть участь у злочинах на Донбасі

Розвідка виявила в лавах бойовиків кадрового полковника російської армії Чиркова