5 канал

Українська діаспора є гарантом залучення нових інвестицій до України - президент СКУМО

  За допомоги української діаспори необхідно організувати приплив інвестицій в Україну.

  Про це на офіційному відкритті річних зборів Світового конгресу українських молодіжних організацій повідомив президент СКУМО Мирослав Гочак.

  "За допомогою діаспори, зараз ми якраз розпочали цей напрямок, організувати різні економічні, бізнес-інвестиційні форуми для розвитку і допомоги Україні, щоб економіка України стала на свої ноги. І таким способом навіть діаспора зараз стає одним із чинників, тобто гарантом, щоб більше інвестицій зараз привести в Україну. Нам дуже потрібно зараз рухати економіку", - сказав він.

  За його словами, також дуже важливим є напрямок розвитку української медіа-платформи.

  "Якраз сьогодні ми підписали з міністром інформаційної політики України паном Стецем меморандум про співпрацю між СКУМО та Міністерством інформаційної політики. Якраз цей проект "Українська медіа-платформа", якраз завдяки молодій українській діаспорі, яка сьогодні є дуже ефективна, яка дуже швидко мобілізується, і за допомогою сучасних технологій і обладнання просто багато можна що зробити. Зараз дуже важливо протистояти інформацій війні, яка триває", - наголосив Гочак.

  Він також додав, що головним завданням медіа-центру є консолідація всіх ЗМІ для надання об'єктивної інформації світові про події, які відбуваються в Україні.   

  Як повідомляв 5.ua, за словами надзвичайного і повноважного посла України Ігора Осташа, діаспори українців у країнах Заходу є серйозним чинником в підтримці України.

  Попередній матеріал
  З 1 вересня працюватимуть радники з питань переселенців - Мінсоцполітики
  Наступний матеріал
  Порошенко затвердив Національну стратегію захисту прав людини на основі принципу рівності
  Теги:
  Loading...