Україна знову навчилася робити ефективну зброю - голова "Укроборонпрому"

  Пріоритетом роботи держконцерну "Укроборонпром" буде перехід на виробництво високоточної зброї та запуск у серію останніх перспективних розробок.

  За останній рік державний концерн "Укроборонпром" виготовив та передав армії 3936 одиниць нової та модернізованої зброї, а також військової техніки. Це у 36 разів більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Про це повідомляє прес-служба концерну.

  Із загальної кількості переданого армії озброєння та військової техніки, зокрема, 105 одиниць склала бронетехніка, 2686 одиниць – ракети та боєприпаси, 605 одиниць – ракетно-артилерійське озброєння, 459 одиниць – апаратура зв’язку, засоби радіоелектронної боротьби та навігації.

  «Головне досягнення року – Україна знову навчилася робити ефективну зброю. Тепер наш пріоритет - це перехід на виробництво високоточної зброї та запуск у серію останніх перспективних розробок», - зауважив генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

  Як ми повідомляли раніше, на озброєння армії з початку року прийнято 27 одиниць бронетанкового озброєння, 246 одиниць авіаційної техніки і понад 266 тис. ракет та боєприпасів.

  Попередній матеріал
  Порошенко закликав Раду заборонити відпускати корупціонерів під заставу
  Наступний матеріал
  Президент пропонує Раді ратифікувати меморандум про півмільярда євро кредиту від Німеччини