екологія
екологія epochtimes.com.ua

Україна змушена буде повернути гроші за Кіотським протоколом, якщо не використає їх вчасно

5 мільйонів євро вже повернуто Японії

Повернути кошти за Кіотським протоколом змушена буде Україна в разі, якщо до 29 лютого ці гроші не будуть використані за призначенням.

15 мільйонів євро планують витратити на реконструкцію вагонів метрополітену. Що буде з рештою 80 мільйонів євро - невідомо. 5 мільйонів євро вже повернуто Японії.

Ситуацію довкола кіотських грошей у середу обговорили на засіданні парламентського підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції. Комітет звернувся до представників правоохоронних органів, які брали участь у засіданні, з вимогою з’ясувати чому, хто і з яких мотивів  затягував час, не використовуючи ці кошти.

"Уже з початку року 5 млн євро повернуто японцям. Держава Україна отримала прямі збитки. Ці 5 мільйоеів вже ніколи не повернуться в Україну. Я думаю, що це останні кошти, які ми повернули. Враховуючи те, що до 29 лютого відповідно до міжнародної угоди, ці кошти, якщо не використані, мають бути повернуті всі", - повідомив голова підкомітету Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, 27 січня уряд звільнив чільника Міністерства екології через підозру у розкраданні кіотських грошей.

Попередній матеріал
Всі київські "беркутівці" з "чорної роти", які втекли з країни, ідентифіковані - адвокат родин "Небесної сотні"
Наступний матеріал
На Закарпатті планують відкрити паромні переходи до Угорщини
Loading...