ukr.segodnya.ua

Україна відзначає День кримськотатарського прапора

  "Два прапори - одна країна": відеоролик із такою назвою зняли волонтери до Дня кримськотатарського прапора, який відзначають сьогодні.

  По всій Україні з цієї нагоди проведуть святкові заходи. Зокрема, у Києві розгорнуть найбільший в Україні кримськотатарський стяг. На самому ж анексованому півострові масштабних святкувань не буде.

  Окупаційна влада Сімферополя тричі відмовила активістам, які збиралися відзначити цей день автопробігом. Тож кримських татар на півострові небайдужі закликають святкувати, піднявши національний прапор у себе вдома або прикрасивши ним власні авто.

  Президент України привітав кримських татар з Днем їх національного прапора, який відзначають 26 червня. "З Днем кримськотатарського прапора, наші друзі! Два прапора - єдина країна",- написав він у Twitter.

  Прапор кримських татар представляє собою полотнище блакитного кольору, із жовтим гербом (тамгою) у верхнім лівім куті. Блакитний колір - традиційний колір тюркських народів - використовувався ще на стягах Кримського ханства.

  Попередній матеріал
  Після проведення децентралізації Президент отримає право розпуску місцевих рад – віце-прем'єр
  Наступний матеріал
  В Одесі силовики провели 120 операцій проти диверсійних груп – Тандіт
  Теги:
  Loading...