5 канал

Україна приєдналася до всесвітньої акції "Година Землі"

До всесвітньої акції "Години Землі" долучилися у багатьох країнах світу

Увечері світло вимикали у більшості відомих на увесь світ будівлях та спорудах. Зокрема, й в українські столиці. У такий спосіб намагалися нагадати про необхідність щоденної економії електроенергії задля збереження довкілля.

Сотні тисяч домівок та сотні найвідоміших будівель планети на годину залишилися без світла, щоб привабити увагу до кліматичних змін та неекономного використання природних ресурсів.

У Римі на 60 хвилин згасли вогні древнього Колізею. У темряву занурилася найвища у світі будівля - хмарочос Бурдж-Халіфа. А в Тайвані загасили підсвітку 500-метрового хмарочосу Тайбей 101.

"Ми сподіваємося, що всі мешканці нашої землі будуть спільно захищати довкілля. Тому ми щороку організовуємо "Годину Землі". Зараз в акції беруть участь більш ніж 7 тис. міст", - повідомив голова товариства із захисту довкілля Лаі Юнг-Хсіао.

Долучилися до акції й кияни. З десяток об'єктів туристичних візитівок столиці на годину залишилися без світла. Зокрема, підсвітку вимкнули у Михайлівському соборі, на Лаврській дзвіниці, у темряві стояв монумент Незалежності та Батьківщина-мати. Окрім Києва до акції долучилися Луцьк, Львів та Одеса.

Юрій Жупанов, "5 канал".

Попередній матеріал
Завтра продовжиться судовий розгляд справи Краснова
Наступний матеріал
У Китаї прогримів вибух: є жертви
Loading...

До 2100 року через глобальне потепління Тихий та Атлантичний океани піднімуться на 2 метри

The Economist пояснив, що може дати поштовх глобальній кризі

На конференції з клімату в Парижі заявляють про кінець ери викопного палива

Сотні тисяч людей по всьому світу вийшли на акції протесту проти глобальної зміни клімату