меддопомога 5.ua

Україна отримала від ООН понад 30 тис. медичних наборів для пологів

  Медичними наборами на понад 30 тисяч пологів забезпечив Україну Фонд народонаселення ООН.

  Гуманітарний вантаж з акушерсько-гінекологічним приладдям днями розвезуть до лікувальних закладів поблизу лінії розмежування на Донбасі. До складу наборів входять хірургічні інструменти, шовний матеріал, витратні матеріали та найнеобхідніші медикаменти.

  Завдяки універсальним наборам операційну можна розгорнути навіть просто неба. Насоси для відкачування рідини працюють автономно, є газові ліхтарі, стерилізатори, гасові пальники, пігулки для очищення води тощо.

  Першого вантажу має вистачити на півроку. Потому Україна отримає ще одну партію. Адже через брак фінансування наразі пологові будинки відчувають дефіцит витратних матеріалів.

  "Ми плануємо в цьому році  поставити допомоги на понад 200 тисяч доларів. Плануємо, що фактично всі жінки з числа тимчасово переміщених осіб і місцеві жінки, які не можуть за власний кошт купувати препарати, будуть забезпечені", - повідомив заступник представника Фонду народонаселення ООН в Україні Павло Замостьян.

  "Ці набори можуть навіть бути використані для надання невідкладної допомоги навіть в розвернутому госпіталі польовому", - зауважила директор Департаменту медичної допомоги МОЗ України Валентина Коломейчук.

  Попередній матеріал
  СБУ заарештувала землю під котеджем головного міліціонера Києва – журналіст
  Наступний матеріал
  На кошти, зібрані на аукціоні фоторобіт Сергія Лойка, закупили медобладнання для Миколаївського шпиталю
  Теги:
  Loading...

  Понад 100 тис. людей покинули Бурунді через спробу військового перевороту - ООН

  Внаслідок нападу на готель у Кабулі загинули 14 людей - ООН

  Президент України і генсек ООН обговорили можливість розміщення миротворців на Донбасі

  ООН: епідемія лихоманки Ебола в Ліберії скінчилася