5 канал

Замміністра інформполітики: Скинути відповідальність з українських ЗМІ за те, що відбулося в Криму, у нас не вийде

У міністерстві інформаційної політики розповіли про комунікаційну стратегію щодо трьох аудиторій "Україна – Крим – Світ"

Сьогодні, 22 листопада 2016 року, відбулася презентація дослідження "Крим після анексії", на якому заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова повідомила, що у планах міністерства презентувати у наступному році комунікаційну стратегію щодо трьох аудиторій "Україна – Крим – Світ ", а також наголосила на проблемах інформаційної політики в Україні.

"Це ми тут в Україні вважаємо, що весь світ крутиться довкола Криму. Насправді це не так", – підкреслила вона.

Також Джапарова наголосила на тому, що головним завданням міністерства на сьогодні є зацікавлення світу у питанні щодо Криму та покращення комунікаційної технології на окупованих територіях.

"Ми дуже часто вважаємо, що результатом тієї ситуації, що склалася в Криму, була російська пропаганда, але, насправді, якщо подивитися на ті цифри, звідки кримчани брали політичні новини, то більшість брала їх з українських, а не з російських телеканалів. Тому скинути відповідальність з українських ЗМІ за те, що відбулося в Криму, у нас не вийде", – зауважила заступник міністра інформаційної політики Юлія Каздобіна.

Також вона додала, що в інформаційній політиці є бачення вирішення проблеми і ведеться робота щодо розробки меседжів, які потрібно доносити, та налагодження комунікації всередині уряду та за його межами.  

"Була створена комісія, яка має чітке бачення того, що мовлення на окупованій території складається з двох частин. Перша – це інфраструктура мовна, і друга – це власне контент того, що треба доносити до мешканців окупованих територій. Зараз ця комісія працює над розбудовою мовної інфраструктури, і процес дуже довгий, тому що Україна – це не та держава, що була створена для того, щоб вирішувати проблеми. Тобто український державний апарат за всі ці 25 років займався далеко не тим, щоб швидко вирішувати проблеми, які постають перед державою, і зараз, коли виникла кризова ситуація, ті люди, які намагаються щось зробити, з цим зіштовхуються", – сказала Каздобіна.

Нагадаємо, 15 листопада місія України в ООН на сторінці у Twitter повідомила, що ГА ООН схвалила резолюцію про права людини в Криму. 73 за, 23 проти. Росія називається державою-окупантом, не визнається анексія.

Попередній матеріал
Рішення суду: Горішні Плавні так і залишаться Горішніми Плавнями
Наступний матеріал
Булатов розповів, як можна буде розірвати контракт за новим законом

Міністерство з питань окупованих територій попросить знизити тарифи за комірне для переселенців – Тука

Тука: Міністерство ініціює запровадження мікробізнесу з окупованими територіями Донбасу

Паперові літачки та пісочна мапа: у Львові влаштували акцію до 1 тисячі днів окупації Криму

Презентація дослідження "Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення та дії" – відео