літак
літак kvartirka.com

Україна і США підпишуть договір про лібералізацію авіаперевезень

  Україна і США мають намір наступного тижня підписати угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень між двома країнами.

  Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Міністерства інфраструктури України з посиланням на його главу Андрія Пивоварського. У прес-службі зазначили, що підписання документа дасть змогу зняти обмеження щодо кількості перевізників, спростити механізм виконання рейсів тощо.

  Розпорядження про підписання угоди було схвалене урядом 8 липня і оприлюднене в п'ятницю, 10 липня. Кабінет Міністрів уповноважив Пивоварського на підписання угоди, дозволивши "вносити в текст у разі потреби зміни редакційного характеру".

  Нагадаємо, 2 липня Кабінет міністрів усунув Дениса Антонюка від виконання обов'язків голови Державної авіаційної служби до завершення службового розслідування. Раніше в Інтернеті з'явилося відео із засідання, на якому голова Одеської державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі під час словесної перепалки звинуватив Антонюка в тому, що він сприяв монополізації авіаринку.

  Попередній матеріал
  В Україні є проблеми з усіма напрямками реформ - експерт
  Наступний матеріал
  В зоні АТО почастішали обстріли мирних населених пунктів
  Теги:
  Loading...