Фото із відкритих джерел

Україна і Казахстан підписали угоду про співпрацю в авіаційній сфері

  Країни домовилися про взаємні поставки продукції військового призначення.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони республіки Казахстан.

  Зокрема, про співпрацю домовилися ТОВ "Казахстанська авіаційна індустрія" і "Укрспецекспорт". В оборонному відомстві Казахстану зазначають, що угода про співпрацю в авіаційній сфері відкриває нові можливості для оборонно-промислових комплексів двох країн.

  Співробітництво двох країн охопить кілька напрямів. Зокрема, планується організація на базі авіаційно-технічного центру в Астані сервісного центру з технічного обслуговування і ремонту літаків "Антонов", регіонального центру з ремонту авіаційних двигунів виробництва АТ "Мотор Січ".

  "У рамках угоди запланована ремоторизація (заміна двигунів на модифікований покращений мотор) і модернізація літаків Ан-2 в Ан-2-100. А також промислове складання турбогвинтових двигунів МС-14 для встановлення на модернізовані літаки", - йдеться в повідомленні.

  Передбачено й виробничу кооперацію "Казахстанської авіаційної індустрії" у літакобудуванні з виробництва комплектуючих до літаків "Антонов" і в авіаційному двигунобудуванні з виробництва комплектуючих до авіаційних двигунів АТ "Мотор Січ". Крім того, запланована спільна розробка і виробництво безпілотних літальних апаратів військового та цивільного призначення, а також постачання, ремонт і технічне обслуговування авіаційних тренажерних комплексів.

  Як писав 5.ua, на початку жовтня цього року лунали заяви про намір України постачати вітчизняні літаки до Казахстану. 

  Попередній матеріал
  В Сумах вшанували загиблих Героїв
  Наступний матеріал
  Гаазький суд може розслідувати злочини в російсько-грузинській війні
  Теги:
  Loading...