5.ua

Україна і Болгарія хочуть відновити пряме залізничне сполучення між Києвом і Софією

  Україна і Болгарія мають намір відновити пряме залізничне сполучення, а "Роза вітрів" запустить авіарейси до Софії.

  Питання відновлення залізничного та авіаційного сполучення між Києвом та Софією обговорювалось на двосторонній зустрічі Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з Міністром транспорту, інформаційних технологій та зв’язку Республіки Болгарія Івайло Московски в Софії 13 листопада 2015 року. Про це повідомила сьогодні прес-служба Міністерства інфраструктури України. 

  Пивоварський поінформував свого болгарського колегу про те, що на сьогодні залізничне сполучення між Києвом та Софією забезпечується з пересадкою на станції Будапешт, через скасування безпересадкового вагона, що курсував у складі поїзда "Москва-Софія".

  Міністр висловив сподівання, що активна робота, яка зараз проводиться залізничними адміністраціями Румунії, Болгарії та Молдови, дасть можливість відновити курсування безпересадочних вагонів "Укрзалізниці" сполученням "Київ–Софія" на 2016-2017 рік. Сторони домовилися опрацювати це питання на рівні залізничних адміністрацій та забезпечити залізничне сполучення між двома столицями вже найближчим часом.

  Обговорили й питання відновлення прямого авіаційного сполучення. Болгарська сторона ще раз підтвердила готовність до повної лібералізації авіаційних перевезень між країнами та привітала плани української авіакомпанії розпочати регулярні рейси Київ–Софія–Київ у грудні поточного року з частотою три рейси на тиждень.

  Пан Московски також підтвердив, що Софійський аеропорт створить привабливі умови для роботи української авіакомпанії. Він підкреслив, що у сьогоднішніх суворих економічних умовах шляхом усіх можливих поступок дружні країни мають спільно намагатися забезпечити ефективне та зручне транспортування пасажирів і вантажів.

  Як повідомляв 5.ua, 10 листопада 2015 року з Болгарії після реабілітації повернулися шестеро бійців АТО. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині затримали озброєних зловмисників при спробі ввезення товарів до "ДНР"
  Наступний матеріал
  Адвокат пояснив причини затягування розслідування справ щодо вбивства Небесної Сотні
  Теги:
  Loading...