Фото прес-служби ОГПУ

Україна і Бельгія підписали угоду про співробітництво в боротьбі з тероризмом, кіберзлочинністю та корупцією

Угоду про співробітництво у боротьбі зі злочинністю було підписано між Генеральною прокуратурою України і Федеральною прокуратурою Бельгії.

Договір підписали 15 жовтня у Києві, у приміщенні Генпрокуратури, повідомляє прес-служба відомства.

Він передбачає, що прокуратури обох країн сприятимуть ефективному та своєчасному виконанню запитів про правову допомогу у кримінальних справах. Також відбуватиметься обмін інформацією та документами стосовно злочинів, пов’язаних із кіберзлочинністю, організованою злочинністю, корупцією і тероризмом.

Федеральний прокурор Королівства Бельгія Фредерік Ван Леу наголосив: "Коли ми підписуємо її, ми віримо в реальну потребу нашої угоди. Вона не повинна стати папірцем на стіну для милування. Вона є дуже важливою. Це дорога до співпраці, яка є відповіддю на глобалізацію світу".

У ГПУ зазначають, що рішення про укладання угоди з українською стороною було затверджено на колегії прокурорів Бельгії.

"Сторони зобов’язалися сприяти розширенню професійних контактів між їх установами задля ефективного використання та удосконалення досвіду, обмінюватися інформацією з питань чинного законодавства, зокрема, текстами законодавчих та інших нормативних актів, аналітичними матеріалами і статистичними даними та повідомленнями", - ідеться в повідомленні. 

Нагадаємо, 11 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що в рамках реформування та розвитку підрозділів МВС, в Україні буде створена кіберполіція, яка боротиметься з кіберзлочинністю.

Попередній матеріал
Президент звернувся до нації з нагоди обрання України членом Радбезу ООН
Наступний матеріал
Чверть столичних будинків ще чекають тепла
Теги:
Loading...