tsn.ua

Україна домовилася про безвізовий режим з Чилі

  З 21 жовтня українці зможуть відвідувати Чилі без віз.

  Як повідомляє Департаменті політики і комунікацій Міністерства закордонних справ України, постановою Кабінету міністрів України від 16 вересня 2015 року №705 затверджено Угоду між урядом України та урядом Республіки Чилі про умови взаємних поїздок громадян, передає УНІАН. Угода набирає чинності 21 жовтня 2015 року.

  Положеннями зазначеної Угоди передбачається, що громадяни України та Республіки Чилі, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої сторони максимальним строком до дев'яноста (90) днів з дати в’їзду для громадян України та до дев'яноста (90) днів протягом ста вісімдесяти (180) днів з дати першого в’їзду для громадян Чилі, якщо метою поїздки не є імміграція, постійне проживання або здійснення прибуткової діяльності.

  Нагадаємо, тим часом Словаччина має намір збільшити кількість візових центрів у різних містах України. "Звичайно, ми б хотіли, щоб Словаччина та Європа мала з Україною безвізовий режим, але поки це не дуже можливо", - заявив 22 вересня під час візиту в Ужгород заявив посол Словацької Республіки в Україні Юрай Сівачек.

  Попередній матеріал
  На Луганщині прооперували 85-річного пастуха, який підірвався на розтяжці
  Наступний матеріал
  МЗС: Українські політики працюють над обранням країни в непостійні члени Ради безпеки ООН
  Теги:
  Loading...