112.ua

У звільненому Донбасі слід провести референдум, щоб довести, що місцеві не підтримують сепаратистів - журналіст

Щоб розвінчати міфи про те, що населення на підконтрольних Україні територіях Донбасу підтримує сепаратистів, там потрібно провести відкритий референдум.

Таку думку у ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" висловив донецький журналіст Денис Казанський.

"Напевно, вихід полягає в тому, що якщо існує якась спірна територія, наприклад у тій же Донецькій області, на яку претендують бойовики, заявляючи, що вони будуть наступати, було б добре провести там референдум - на підконтрольній Україні території із залученням ОБСЄ, спостерігачів з Євросоюзу, нехай і з Росії приїхали б поспостерігати. І зробити такий референдум, який би був прозорий для всіх. "ЛНР" і "ДНР" претендують на ці території, і вони розповідають, що їх поголовно всі підтримують і так далі, і щоб розвіяти цей міф. Після всього, що сталося і дивлячись на захоплені території, де голод лихо і реальна розруха, вивозяться в Росію цілі підприємства, бачачи все це, я думаю населення Краматорська, Маріуполя не підтримає все це", - зазначив журналіст.

Попередній матеріал
Оприлюднено список усіх 139 звільнених з полону українських воїнів
Наступний матеріал
Сьогодні у Києві пройде Марш гідності