facebook.com/GeneralStaff.ua

У ЗСУ створюють нову бригаду

  Збройні сили України за планом посилення бойових спроможностей української армії створюють 10-у гірсько-штурмову бригаду.

  Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook. "Формування 10 гірсько-штурмової бригади, анонсоване начальником організаційно-мобілізаційного управління оперативного командування "Захід" полковником Віктором Кевлюком та майбутнім командиром бригади підполковником Василем Зубаничем 21 вересня під час прес-конференції в Івано-Франківську, відбувається в рамках посилення бойових спроможностей Збройних Сил України", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що нині триває формування нових частин та підрозділів, для яких визначаються завдання відповідно до ситуацій застосування Збройних Сил України. Все це є частиною загального плану Збройних сил України - зміцнювати та збільшувати армію.

  Військова доктрина України на 2015-2020 роки чітко визначила, що Російська Федерація є військовим противником України. Цей документ містить реальну оцінку подій, настроїв та планів країн, що межують з Україною.

  "Нова воєнна доктрина не лише не визнає загрози з боку країн НАТО, але й за наполяганням Президента України прямо ставить мету – вступ України до Північноатлантичного альянсу. Протистояти російській загрозі Україна може тільки разом з іншими країнами Європи та США. Це дозволить оптимізувати витрати на оборону, зробивши її більш ефективною". – зазначається у повідомленні.

  Нагадаємо, сьогодні Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про нову редакцію Воєнної доктрини України".

  Попередній матеріал
  Президент затвердив нову Воєнну доктрину: Росія визнана основним противником
  Наступний матеріал
  Рибачук: "Путін на цей візит ставить все, що в нього є"
  Теги:
  Loading...