СБУ news.bigmir.net

У Житомирі викладач-сепаратист отримав застереження від СБУ

  У Житомирі СБУ офіційно застерегла викладача вишу від поширення сепаратистської пропаганди.

  Як повідомляє сайт СБУ, викладач один із вищих навчальних закладів Житомира, який проводив серед студентів та професорсько-викладацького складу відверту антидержавну пропаганду. До управління СБУ в Житомирській області звернулися патріотично налаштовані студенти, обурені проросійською пропагандою, яку поширював педагог вишу.

  Викладач відкрито пропагував агресію Російської Федерації щодо України та підтримував анексію АР Крим, розповсюджував інформацію щодо так званої "слов'янської солідарності" на сході України та цинічно компрометував мобілізаційні процеси в державі. Служба безпеки України винесла йому офіційне застереження про неприпустимість протиправних дій на шкоду державній безпеці України. У разі повторного вчинення таких дій його буде притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

  Нагадаємо, нещодавно в Одесі затримали двох сепаратистів, які вели незаконну діяльність у соцмережах. Вони закликали до повалення конституційного ладу України, а також скоєння терактів.

  Попередній матеріал
  Прес-центр АТО: терористи створили "дружину" для розгону акцій протестів місцевих жителів
  Наступний матеріал
  Темпи реалізації законів про декомунізацію є доволі успішними – В'ятрович
  Теги:
  Loading...