www.rada.zp.ua

У Запорізькій облраді запевняють, що не закликали до федералізації України

  Депутати Запорізької облради оприлюднили й поширили офіційну заяву, в якій наголошують, що їх попереднє звернення до керівництва країни про спецстатус витлумачили неправильно.

  Про це йдеться в заяві, прийнятій в середу вранці, 2 вересня, і оприлюдненій на сайті Запорізької обласної ради, у відповідь на різку реакцію Президента України та громадськості.

  У документі наголошується, що 27 серпня 2015 року Запорізька облрада звернулася до вищого керівництва держави "з клопотанням про розроблення і прийняття законопроекту, який дав би можливість такому екологічно складному регіону, як Запоріжжя, більш успішно вирішувати чисельні соціальні, медичні та екологічні проблеми".

  "Єдина мета звернення – привернення уваги центральної влади до проблем промислово завантаженого та екологічно проблемного регіону. Звернення містить виключно пропозиції щодо вирішення таких проблем і аж ніяк не може бути розцінене як заклик до протизаконних дій", - наголошено в тексті документа.

  Як запевняють депутати облради, вони підтримують процес децентралізації влади, проголошений Президентом.

  У Запорізькій облраді також закцентували увагу на тому, що "Україна є незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, суверенітет якого поширюється на всю її територію - ці основні принципи єдиної країни є безперечними і безумовними".

  Нагадаємо, 27 серпня 2015 року запорізькі депутати проголосували за надання області спецстатусу.

  Попередній матеріал
  45% іноземних туристів незадоволені українським сервісом - опитування
  Наступний матеріал
  Гуменюк не є членом "Свободи", адже за законом співробітник МВС не може бути у будь-якій партії - депутат
  Теги:
  Loading...