rbc.ua

У Запоріжжі СБУ запобігла відчуженню майна держпідприємства на 18 млн грн

  Співробітники СБУ викрили корупційну схему відчуження майна одного з проектних держпідприємств Запоріжжя на 18 млн грн.

  Посадовці держпідприємства уклали кілька фіктивних договорів з комерційними структурами з сусідньої області для виконання низки проектно-конструкторських робіт, повідомляє прес-служба СБУ.

  Співробітники спецслужби з’ясували, що нібито необхідна документація вже була розроблена фахівцями держпідприємства. Чиновники передали її бізнесменам для підтвердження "виконаних" за договорами робіт.

  Через оборудку державна структура залишилася "винною" підприємцям 18 млн грн. Для стягнення заборгованості комерсанти звернулися до суду, і як відшкодування претендували на нерухоме майно держпідприємства, оцінене значно нижче ринкової вартості. Завдяки своєчасному втручанню правоохоронців реалізацію корупційної схеми блоковано. Найближчим часом незаконні судові рішення будуть скасовані, а майно повернуте у власність держави. 

  Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України. Нині тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності посадових осіб, причетних до розкрадання держмайна.

  Як повідомляв 5.ua, у серпні 2015 року в Одесі СБУ затримала керівника держпідприємства, який фінансував лідерів терористів.

  Попередній матеріал
  У Житомирі до міськради пройшли шість партій
  Наступний матеріал
  Путін дозволив арешт іноземного майна в РФ
  Теги:
  Loading...