СБУ news.bigmir.net

У Запоріжжі СБУ обшукала офіс компанії Ахметова за підозрою у підтримці терористів

  У Запоріжжі співробітники СБУ прийшли з обшуком в офіс компанії мережі АЗС "Паралель", що входить в холдинг СКМ.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", обшук почався зранку 11 серпня. В прес-центрі УСБУ в Запорізькій області наголосили, що обшук санкціонований і проходить в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 258-5 КК України - "фінансування тероризму". Інформація про результати слідчих дій надійде не раніше середи.

  У свою чергу, в поширеній заяві "Паралелі стверджується, що компанія працює виключно у правовому полі. Мережа припинила діяльність на території Донецька і у всіх інших населених пунктах Донецької області, що не підконтрольні українській владі, з 18 травня 2015 року. Було закрито 32 автозаправних комплексу, законсервована нафтобаза. На сьогодні компанія "Паралель" здійснює діяльність виключно на підконтрольній України території, підкреслили в заяві.

  У компанії також відзначають, що 29 травня 2015 було направлено до правоохоронних органів заяву з приводу фактів несанкціонованого відновлення продажу палива через АЗК на окупованих територіях, як тільки надійшла інформація про них. За даними групи "СКМ", компанія "Паралель" Володіє 41 автозаправних комплексів в Україні, реалізує 340 млн літрів бензину на рік.

  Нагадаємо, напередодні СБУ оприлюднила дані про те, що з лютого 2014 року розслідувала 188 кримінальних справ за статтею "фінансування тероризму". У службі запевнили, що оперативно інформують громадськість про результати розслідувань.

  Попередній матеріал
  Росіянка намагалася дати хабар прикордонникам за незаконний в'їзд до України з Криму
  Наступний матеріал
  Україна напрацювала чотири судових позови проти Росії – Севостьянова
  Теги:
  Loading...