twitter.com/radiosvoboda

У Запоріжжі пройшли маршем кілька тисяч громадян на чолі з бійцями АТО

  У середмісті Запоріжжя з нагоди Дня Незалежності України кілька тисяч городян пройшли патріотичним маршем.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", центральною магістраллю міста маршем патріотів пройшли кілька тисяч запорожців. Хода стартувала на бульварі Тараса Шевченка, її очолювали колони місцевих героїв - бійців АТО. Так, у марші взяли участь понад 300 військовослужбовців Національної гвардії України, добровольців, а також військовослужбовці місцевих військових частин №№3033 і 3029, 55-ї артилерійської бригади.

  Більше двох тисяч учасників акції в національному українському одязі несли державні прапори, співали гімн України, скандували патріотичні гасла. Завершився марш на площі біля Запорізької облдержадміністрації, де відбувся урочистий мітинг.

  "Лише сьогодні, у день 24-ї річниці Незалежності України, українці відчули справжнє свято незалежності, тому що боролися за неї, жертвуючи життям на майданах країни і на фронтах Донбасу", - сказав один із промовців під час виступу.

  Після мітингу на центральній площі відбувся святковий концерт. Святкування Дня Незалежності продовжиться ввечері в парках і скверах міста. У центральному парку "Дубовий гай" запорожці планують встановити національний рекорд із найбільшої кількості державних прапорів на одній локації.

  Нагадаємо, напередодні у Куйбишевському районі підняли найвищий державний прапор у Запорізькій області. Стяг на висоті 150 метрів можна побачити із тимчасово окупованих міст та сіл Донеччини.

  Попередній матеріал
  Росіяни скуповують валюту, біля обмінників у центрі Москви черги
  Наступний матеріал
  Віталій Ковальчук: У результаті об’єднання громад в рази зменшиться кількість депутатів місцевого рівня
  Теги:
  Loading...