sbu.gov.ua

У Запоріжжі попередили диверсію на державному авіапідприємстві

У Запоріжжі СБУ блокувала диверсію, яку планували задля на ослаблення держави у сфері обороноздатності та економічної безпеки.

Декілька комерційних структур намагались захопити майно Державного навчально-виробничого закладу авіаційного профілю "Запорізький центр льотної підготовки ім. Маршала авіації О.І.Покришкіна", повідомляє прес-служба СБУ.

Ділки з підробленими документами звернулися до суду із заявою про визнання власності та витребування майна "ЗЦЛП". Незважаючи на те, що власником держпідприємства є Міністерство інфраструктури України, і ніяких правових відносин з комерційними структурами підприємство не мало, суд виніс рішення на визнання права власності за комерційними структурами.

У власність комерсантів мали перейти 158 повітряних суден, ринкова вартість яких перевищує 50 млн грн, та злітна смуга аеродрому, яку планувалося зруйнувати. Нині розпочато кримінальне провадження за ст. 15 (замах) ст. 113 (диверсія) КК України. Тривають слідчо-оперативні дії, спрямовані на встановлення повного кола осіб та обставин скоєння злочину.

Як повідомляв 5.ua, 5 жовтня 2015 року із України намагалися вивезти двигуни для військових літаків.

sbu.gov.ua
Попередній матеріал
Поліція затримала власника квартири, в якій переховувалися підозрювані в організації терактів у Парижі
Наступний матеріал
Підбір, координацію та фінансування "тітушок" за вказівкою Януковича здійснював екс-очільник МВС Захарченко та його оточення - ГПУ
Теги:
Loading...