syla.zp.ua

У Запоріжжі активіста судять за створення збройного формування з колишніх членів "Правого сектору"

  У Запоріжжі суд заарештував керівника громадської організації Визвольний рух "Сила нації", створеної на базі розпущеної місцевої організації "Правого сектору".

  Як повідомляє УНІАН, рішення про взяття Сергія Канівця під варту виніс сьогодні, 17 серпня, суд Орджонікідзевського району Запоріжжя. "Ознайомившись з матеріалами провадження, відкритого за фактами вчинення тяжких злочинів, а також з матеріалами, що свідчать про створення незаконного збройного формування, суд пряв рішення про обрання для керівника організації Визвольний рух "Сила нації" запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці", - говориться у рішенні суду.

  Організація "Визвольний рух «Сила нації" - запорізька організація, створена в листопаді 2014 року на базі запорізької обласної організації "Правого сектора" після прийняття центральним органом ПС рішення про розпуск запорізької організації. У лютому 2015 року один з керівників "Сили нації" був заарештований за підозрою в скоєнні низки тяжких злочинів: розбоїв, незаконних заволодінь транспортними засобами, викраденні людей з застосуванням зброї.

  Навесні 2015 року представники "СН" безуспішно намагалися знести пам'ятник Леніну в Запоріжжі, влітку брали участь у пікетах обласної прокуратури, на яких висувалися вимоги про відставку прокурора Запорізької області Олександра Шацького.

  У липні керівник запорізького осередку ”Правого сектора” Олександр Таран заявив про побиття та викрадення. За його словами, восьмеро невідомих чоловіків нанесли йому тілесні ушкодження та силоміць посадили у джип.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині розслідують загибель 100 тисяч річкових бичків
  Наступний матеріал
  Луценко: Ситуація на Донбасі загострилася перед Днем незалежності
  Теги:
  Loading...