У всіх регіонах України відкрилися 100 центрів безоплатної вторинної правової допомоги

  В уряді прогнозують, що до установ щороку звертатимуться 8 млн осіб. У таких центрах надаватимуть юридичні консультації у цивільних та адміністративних справах.

  Серед категорій громадян, які матимуть змогу проконсультуватися - соціально незахищені верстви населення та учасники АТО. Правову допомогу нададуть за умови наявності відповідних посвідчень. Перший столичний центр відкривав прем'єр Арсеній Яценюк, брали участь і дипломати з Канади.

  Тамтешній уряд виділив на розвиток українських центрів майже 10 млн канадських доларів. Програма фінансування розрахована на 4 роки, кошти підуть на навчання спеціалістів-правників. Водночас, український уряд надав центрам 300 млн грн на поточний рік. Частина з них піде на оплату роботи адвокатів.

  "Цей проект 9,7 млн канадських доларів - це частина тих 90 млн, що ми видаємо на питання верховенства права. Уряд України цього року виділив в 5 разів більше, на питання оцієї безоплатної правової допомоги ніж року минулого", - зазначив посол Канади в Україні Роман Ващук.

  "Люди повинні мати право на захист. І це право повинна гарантувати держава. Держава, фактично, фінансує послугу адвокатів, які будуть судитися в тому числі і з владою. Людина повинна знати, що не просто написано на папері що їй гарантується, а що ця гарантія - забезпечена", - сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  Контактна група щодо Донбасу збереться у Мінську 7 липня - Марчук
  Наступний матеріал
  ВР скасувала застосування касових апаратів підприємцями з річним доходом до 1 млн грн