zaxid.net

У Волновасі з'явилася перша в Україні вулиця імені Кузьми Скрябіна

  В місті Волноваха Донецької області з’явилась вулиця імені Кузьми Скрябіна.

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода". Відповідне рішення ухвалила Волноваська міська рада 16 жовтня. Раніше ця вулиця називалася "Жовтнева". Рішення про її перейменування було прийняте згідно із законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

  Нагадаємо, 2 лютого 2015 року в Дніпропетровській області в ДТП загинув відомий український співак Андрій Кузьменко. 3 лютого на центральні площі українських міст виходили шанувальники Кузьми - приносили квіти, свічки та лампадки, співали пісні гурту. У Львові близько тисячі шанувальників заспівали "Старі фотографії", з цією ж піснею відбулося прощання з лідером "Скрябіна" у столиці.

  Як писав 5.ua, орденом "За заслуги" посмертно нагородили лідера гурту Скрябін - Андрія Кузьменка. Таке рішення ухвалив Президент у відповідь на електронну петицію. Понад 25 тисяч людей просили Главу Держави присвоїти Кузьменку звання народного артиста. Але Петро Порошенко пояснив, що посмертно, за законом, це звання присвоїти неможливо. Тому музиканта нагородили орденом за розвиток української культури і збагачення вітчизняного музичного мистецтва. 

  Попередній матеріал
  Деканоїдзе озвучила свої першочергові дії на посаді голови Національної поліції
  Наступний матеріал
  Лондон тимчасово зупинив польоти з єгипетського Шарм-еш-Шейх до Великої Британії
  Теги:
  Loading...