vin.gov.ua

У Вінниці вшанували пам'ять бійців, які загинули поблизу Дебальцевого

На жалобну акцію зібралися майже півтисячі людей

У Вінниці вшанували пам'ять бійців, які загинули поблизу Дебальцевого торік. На жалобну акцію зібралися майже півтисячі людей. Серед учасників – військовослужбовці, демобілізовані бійці та пересічні містяни. Квіти та запалені свічки люди поставити до стели пам'яті землякам-героям АТО та Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували полеглих. Потому на Європейській площі влаштували мітинг-реквієм.  

Як повідомляв 5.ua, у посольстві України в США відбувся благодійний концерт з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні. Кошти спрямують на доставку медичного обладнання до українських шпиталів. 

Нагадаємо, у Кіровограді презентували документальну стрічку про Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка.  Його автори – журналіст Ігор Токар та товариш Героя Олексій Цокалов - чотири місяці збирали спогади людей, які знали Чміленка. Загинув Герой від кулі снайпера 20 лютого на вулиці Інститутській, коли біг з ношами рятувати пораненого майданівця Івана Рапового. Сам Раповий вижив і приїхав на показ фільму зі Львівщини. 

Попередній матеріал
NASA оприлюднило знімок лабіринту Ночі на Марсі
Наступний матеріал
Активісти РПС ще в "Козацькому", але обіцяють скоро піти
Loading...

У столиці Латвії вшанували героїв Небесної сотні

Президент посмертно присвоїв звання Герой України майданівцю Віктору Орленку

У Сумах з'явилася вулиця Героїв Небесної Сотні

У Києві пройшло віче у пам'ять про героїв Небесної сотні