vin.gov.ua

У Вінниці відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України: Військовим вручили нагрудні знаки та подяки

  Містяни вшанували хвилиною мовчання пам'ять військовослужбовців, що загинули на Сході і у Другій світовій війні, а також Героїв Небесної сотні.

  До пам'ятників несли квіти та запалені лампадки, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

  Потому у будинку офіцерів влаштували церемонію нагородження бійців. Відзнаки та подяки отримали майже 40 військовослужбовців Повітряних Сил ЗСУ. 

  Олександр Березін, Начальник організаційно-планового відділу військової частини А2287, заявив: "Відзнака міністра оборони України за заслуги перед Батьківщиною. Для мене ця нагода є вдячністю керівного складу за виконання військового обов'язку".


  А Олег Грунтковський, Заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ, так відповів щодо того, чим для нього є це свято: "Згадування своїх друзів, які знаходяться на виконанні бойових завдань, згадування своїх друзів, які загинули за незалежність, виборюючи нашу свободу і наше майбутнє. Тому, звичайно, певну свою гіркоту дає, але свято залишається святом".

  В урочистостях взяли участь керівники області та міста, структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, мешканці та гості міста. Урочистості супроводжував військовий оркестр.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше оприлюднене "фантастичне драйвове відео" про українських воїнів до Дня Збройних Сил. 

  Попередній матеріал
  Відео про 4-річне дівча, яке влаштувало краш-тест вантажівці, за добу набрало більше 1,2 млн переглядів
  Наступний матеріал
  "Мистецтво заради життя": під такою назвою в Києві організували благодійний аукціон