5.ua

У Центрі речового забезпечення ЗСУ працюватимуть переважно молоді фахівці - Лєснік

Центр речового забезпечення Збройних сил України складатиметься переважно з молодих фахівців, а не представників старої системи.

Про це сьогодні, 30 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив ідеолог проекту "Реформування норм і стандартів речового забезпечення ЗСУ та інших військових формувань" Костянтин Лєснік.

"Ми зараз набираємо спеціалістів у відділ, який займатиметься речовим забезпеченням. Ми хочемо якомога менше брати представників старої системи. Зараз у нас молоді люди прийшли", - розповів він.

Лєснік також повідомив, що кістяк цього центру складають люди з робочої групи, які вже вісім місяців займалися реформою.

"Вони будуть керівниками відділів. Ми набрали вже частину молодих людей і чекаємо ще поповнення близько 12 осіб – це молоді спеціалісти легкої промисловості, інженери, конструктори, котрі нашу команду розбавлять. Це будуть молоді люди, які справді хочуть допомогти своїй країні зробити цю реформу", - зазначив він. 

Як повідомляв 5.ua, у Міноборони було прийнято рішення про створення Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України.

Попередній матеріал
Реформовані підрозділи нової поліції отримають нову форму - Аваков
Наступний матеріал
Росія уже завдала першого авіаудару в Сирії - однак не по ісламістах, а по опозиціонерах
Теги:
Loading...