wwf.panda.org

У світі сьогодні влаштують Годину Землі

  Вона проходить із 20:30 до 21:30

  19 березня 2016 року о 20:30 по всьому світу триватиме Година Землі – акція, під час якої на 60 хв символічно вимкнуть світло, щоб показати необхідність об’єднаних дій заради майбутнього планети. Понад 7000 міст у 178 країнах світу, у тому числі 50 міст України разом зі столицею, долучаться до цієї ініціативи та згасять світло на відомих пам'ятках архітектури, повідомляють у Всесвітньому фонді природи WWF.

  Зокрема, в Києві обіцяють вимкнути освітлення Михайлівський та Софійський собори, Києво-Печерська Лавра, монумент "Батьківщина-Мати", Монумент Незалежності, в Одесі – Театр Опери та Балету та Спасо-Преображенський собор, у Львові – Собор Святого Юра й телевежа, а також Замок Любарта у Луцьку. Серед знакових споруд світу кампанію підтримають Ейфелева вежа, Сіднейська опера, Римський Колізей, Лондонське око та багато інших.

  Крім того, WWF в Україні влаштовує до Години Землі інтернет-флешмоб. "Цього року ми вирішили не просто вимикати світло, а й зробити інтернет-флешмоб "Естафета добрих справ". Крім цього, ми плануємо 19 березня провести онлайн-концерт перед самим вимкненням світла, в якому візьме участь співак ЯрмаК", – розповіла координатор Всесвітнього фонду природи WWF Олена Тарасова, передає "Укрінформ".

  З її слівам, до акції може долучитися кожний – потрібно зняти невеличке відео на тему про свою добру еко-справу та викласти в соціальних мережах з хеш-тегом #estfeta_dobra, а концерт можна подивитися 19 березня, перед самим вимкненням світла о 19 годині, за посиланням.

  Годину Землі у 2007 році започаткував Всесвітній фонд природи WWF у Сіднеї (Австралія), згодом вона перетворилася на всесвітню екологічну ініціативу, що покликана привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем планети і об'єднатися для їх вирішення. Долучитися до акції можуть усі охочі, щоб висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові.  

  Попередній матеріал
  Шевченківський райсуд відпустив з-під варти пасинка Фірташа
  Наступний матеріал
  Українські багатоборки здобули дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики
  Теги:
  Loading...