Бочковський 5.ua

У суді Бочковському та його заступнику зачитали обвинувальний висновок

  Колишніх посадовців підозрюють у використанні службового становища та завданні шкоди державі

  Обвинувальний висновок зачитали у Шевченківському райсуді Києва екс-голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському та його заступнику Василю Стоєцькому. Обох підозрюють у використанні службового становища та завданні шкоди державі у понад 6,5 млн грн. Йдеться, зокрема, про фальсифікацію документів, незаконне виділення резервних грошей на держзакупівлі та непрозорі тендери.

  Також колишніх посадовців звинувачують у вимаганні від 30 до 50 тис. грн щомісяця від керівників територіальних підрозділів ДСНС. Сторона захисту назвала докази прокуратури сфабрикованими, наголошуючи, що потерпілі свідчили під тиском.

  "У Бочковського декілька епізодів неправомірної вигоди, зловживання владою, службове підроблення. У Стоєцького в свою чергу теж декілька епізодів замаху на вимаганні неправомірної вигоди і зловживання владою", - зазначив прокурор Генеральної прокуратури Олександр Цилюрик.

  Як повідомляв 5.ua, у квітні Апеляційний суд Києва відмовив екс-керівнику Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському у скасуванні запобіжного заходу у вигляді застави в сумі 1 млн 182 тис. грн. 

  Нагадаємо, колишніх посадовців затримали під час засідання уряду 25 березня. Екс-керівнику ДСНС Сергію Бочковському та його заступнику Василю Стоєцькому загрожує до 12 років позбавлення волі.

  Попередній матеріал
  Бойовики двічі намагалися проникнути на територію, підконтрольну силам АТО - штаб
  Наступний матеріал
  Радник Путіна повідомив про збитки від санкцій
  Loading...

  Суд у справі Бочковського та Стоєцького перенесли на 14 січня

  Перше судове засідання у справі екс-голови ДСНС Бочковського призначили на 14 грудня

  На 14 грудня призначили перше судове засідання у справі екс-голови ДСНС Бочковського та його заступника Стоєцького