krmjua.org.ua

У столиці 9 травня відбудеться флешмоб "Пам'ятаємо-перемагаємо" і фестиваль "Покажи свій талант світу"

  У Києві 9 травня на Хрещатику пройде флешмоб "Пам'ятаємо-перемагаємо", в якому планують взяти участь 2 тис. осіб, а також ряд заходів, присвячених 70-річчю Дня пам'яті і примирення.

  Про це пише "ІНТЕРФАКС-Україна".

  За інформацією видання, як повідомили в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації Київської міськдерждміністрації, заявку на проведення флеш-мобу подала громадська організація "Всеукраїнське об'єднання" Патріот ".

  Крім того, в цей же день на Хрещатику буде проходити благодійний фестиваль "Покажи свій талант світу!". Заявку до КМДА подав Херсонський благодійний фонд "Прем'єра сторіччя".

  Як ми раныше повідомляли, в цілому станом на 7 травня в КМДА надійшло дві заявки на проведення акцій 8 травня та 21 заявка - на 9 травня.

  Зокрема, 8 травня один з українських телеканалів планує встановити у Парку Вічної Слави фотопанно "Наш полк". В цей же день громадське об'єднання "Ми - кияни" має намір провести в парку "Деснянський" на Троєщині зустріч ветеранів Другої світової війни з творчою групою фільму "Йдуть старики". Заявка подана на 500 учасників. Аналогічний захід це об'єднання планує провести 9 травня в парку "Перемога".

  За даними джерела, Компартія України подала заявку на проведення "заходу, присвяченого 70-й річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні" в парку Вічної Слави на 2 тис. осіб. Організація ветеранів України (лідер - член КПУ Петро Цибенко) планує провести ходу "Безсмертний полк!" від Національного музею ВВВ до скульптурної композиції "Форсування Дніпра". Заявку подали на 2 тис. учасників.

  Також відзначається, що партія "Опозиційний блок" подала заявку на 20 тис. учасників в акції під Аркою Дружби народів, а також на акцію за участю 70 осіб у Парку Вічної Слави.

  Київський міський Союз ветеранів Афганістану має намір провести ходу від площі Арсенальної через площу Слави до Меморіалу загиблим в Афганістані, а також святковий концерт. Заявка подана на 600 учасників.

  Благодійний фонд "Ноги голуба" і об'єднання Військово-історичних реконструкторів України планують провести військово-історичний фестиваль "Перемога.UA" на мототреку "Пирогово" за участю 2 тис. людей, пише видання.

  Нагадаємо, що 9 травня у столиці пройде Марш миру.

  Попередній матеріал
  У "Нафтогазі" назвали газогін "Турецький потік" блефом на 90%
  Наступний матеріал
  Шкіряк: Якщо Яценюк скаже мені подати у відставку, я піду

  9 травня у столиці пройде Марш миру - Кириленко

  Кириленко про 8 і 9 травня: відкрито нову виставку про соціальний вимір війни, церемонії 9 травня збережено

  Акції, що відбудуться в Києві 9 травня: повний перелік

  Українські байкери на 8-9 травня рушать у зону АТО