Emine Dzheppar/Facebook

У столичному медичному виші пояснили, чому видали студентам перепустки з картою України без Криму

  Всі перепустки, які були замовлені за гроші НМУ, відповідно до рішення Вченої ради у вихідні дні вилучені та замінені

  Ректор НМУ ім. О. Богомольця Катерина Амосова відповіла на запит співробітниці каналу ATR Еміне Дзепар щодо того, чому студентам вишу видали перепустки з картою України без Криму. Відповідь ректора Дзепар опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

  "Інцидент з перепустками, який щойно стався в нашому Університеті, є ганебним для нашої спільноти. Жодним чином не знімаючи свою відповідальність за все, що відбулось, сподіваюсь, що принаймні частина суспільства і Ви особисто не станете "кваліфікувати" халатну неуважність лічених працівників нашого закладу, які мали погоджувати макет для друку, категоріями на кшталт "державної зради". Людей мають судити за справами, а однією із наших справ було прийняти за два осінні місяці 2014 року більше 640 студентів із Криму, Донецька і Луганська, всім бажаючим надати гуртожитки і допомогти ліквідувати академзаборгованість. Тим не менш, ці злочинні перепустки пішли до друку, і ми готові до зустрічі з ГПУ і СБУ", - йдеться в повідомленні.

  Ректор повідомила, що у виші вже розпочали службове розслідування, результати якого будуть заслухані на засіданні ректорату у середу, 2 березня, о 13:00. Ці результати і вжиті заходи будуть оприлюднені на сайті університету.

  Амосова наголосила: "Маю додати, що всі перепустки, які були замовлені за гроші НМУ, відповідно до рішення Вченої ради вилучені ще у вихідні дні і замінені. Нові перепустки виготовив виробник своїм коштом, тобто збитки державі не нанесені. Перепустки є магнітними і мають підвищити рівень безпеки для наших студентів. На жаль, зараз у сухому залишку - лише "зрада". Ще раз приношу вибачення патріотам України!"

  Як повідомляв 5.ua, студентам НМУ ім. Богомольця видали посвідчення з гербом університету на тлі карти України без окупованого півострова

  Попередній матеріал
  У Києві п'яний водій збив поліцейського і провіз його на капоті
  Наступний матеріал
  Росія на відміну від України не виконала жодного зі своїх зобов'язань відповідно до Мінських угод - МЗС
  Теги:
  Loading...

  Прокуратура порушила справу проти співробітників "Coca-Cola" через мапу з анексованим Кримом

  Українці в Європі влаштували акції протесту у другу річницю окупації Криму

  Порошенко про анексію Криму: Це був спеціально перекинутий з РФ спецназ, натренований для підготовки цих заходів

  Крим у французькому атласі знову став українським