gazeta.ua

У США проходять виставки фотографій з українського військового госпіталю

  15 березня в США почалася серія фотовиставок полтавського волонтера Романа Неділько, фотографії робив у Дніпропетровському військовому госпіталі, яким займається вже півроку.

  На фото в основному, життя відділення хірургії госпіталю, повідомляє Gazeta.ua.

  Повідомляється, що виставка була організована за сприяння української діаспори з міста Рочестер. Діаспора передавала аптечки полтавському батальйону небайдужих. Тетяна Рожкова з батальйону розповіла про Рому представникам діаспори, вони подивилися на фото у фейсбуці і захотіли зробити виставку.

  "Кожного разу, коли привозиш допомогу у відділення хірургії та реанімації, потрібно робити технічний фотозвіт, куди і що привезли. Крім таких фото, хотілося показати загальну картину госпіталю. Щоб люди відчули, як там насправді. Що допомога потрібна не просто так. У Водночас не хотілося передавати всі жахи війни. З цієї причини фото поранених не робив. Крім звичайно, коли вони просили зробити напам'ять. В основному - це життя відділення хірургії госпіталю. Дивовижне місце, на тлі розрухи і занепаду, там панує атмосфера людяності і співчуття. Це дуже важливий фактор, який допомагає одужувати швидше ", - розповів Неділько.

  У повідомленні йдеться, що фотографії для виставки Роман відбирав сам. До кожної зробив невеликий опис. Емейлом відправив організаторам. У Штатах фото роздрукували і оформили.

  Виставка пройде ще в двох американських містах - Сіракузах і Буффало. Паралельно будуть проходити благодійні ярмарки. Отримані кошти з таких заходів діаспора пересилає на допомогу бійцям.

  [media type="picture" position="7"]

   

  Попередній матеріал
  Бійцям АТО, які захопили у бою ворожий танк, виплатили понад 55 тис. грн
  Наступний матеріал
  Opel і Chevrolet йдуть з російського авторинку, завод GM у Санкт-Петербурзі законсервують

  "Війна. Без глянцю"- фотовиставка з передової

  У Львові відкрили фотовиставку про бойові дії на Донбасі

  У Києві відкрилась фотовиставка до роковин терактів у США

  У Києві відкрили фотовиставку «Майдан. Людський фактор».