У справі затриманих за хабарництво прокурорів є третій затриманий

  Це цивільна особа, зауважив виконувач обов’язків генерального прокурора Володимир Гузир.

  Раніше під час спецоперації були затримані перший заступник голови слідчого управління ГПУ і заступник прокурора Київської області. Зі слів слідчих, високопосадовці вступили у злочинну змову та отримали хабар у 3 млн 150 тис. грн. Злочинна група вилучила техніку та заблокувала роботу підприємства, яке видобуває пісок у Київській області.

  За допомогу у поверненні обладнання, прокурори через посередників вимагали і отримали хабар розміром $150 тис. Під час обшуків у кабінеті заступника начальника головного слідчого управління вилучили $400 тис., а у заступника прокурора Київщини – ювелірні вироби, 65 діамантів та автомат "Калашникова"

  "Затриманий він був... вони були на підставі рішення слідчого, у відповідності з повноваженнями наданими йому статтею 208 кримінального процесуального кодексу України. На даний момент відбувається комплекс слідчо-оперативних і слідчих дій. Їм інкримінується злочин, передбачений статтею 368-ою частиною 4-ою кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від 8 до 12 років позбавлення волі", - повідомив в.о. генерального прокурора України Володимир Гузир.

  Попередній матеріал
  У Луцьку попрощалися з 25-річним бійцем Вадимом Саверським
  Наступний матеріал
  Агресія Росії проти України цілковито порушила принципи Гельсінського заключного акту - президент ПА ОБСЄ