Деловой Славянск

У Слов'янську при спробі демонтажу розвалився комуністичний пам'ятник

Монумент "товаришеві Артему" на вулиці Карла Маркса демонтували згідно закону про декомунізацію.

Як повідомляє місцеве видання "Діловий Слов'янськ", пам'ятник Артему, розташований по вул. Карла Маркса, 45 демонтували згідно розпорядження в.о. міського голови Олега Зонтова від 5 серпня 2015 року. У документі зазначено, що пам'ятник Федору Сергєєву (Артему) підлягає демонтажу згідно Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки".

У виданні зазначили, що з 1 листопада набуває чинності Закон про декомунізацію. Ймовірно тому саме сьогодні, 31 жовтня, аварійний пам'ятник комуністичному діячу був демонтований.

Як розповіли "Діловому Слов'янську" працівники будівельної компанії, пам'ятник довгий час був аварійним, тож для того, щоб його знести, не довелося докладати особливих зусиль. Артем просто розпався на шматки при першому зусиллі робітників. Себе ж хлопці з будівельної компанії назвали просто волонтерами, які виконують розпорядження міської влади. Техніку вони орендували у місцевих комунальників.

Нагадаємо, днями у місті Чернівці змінили назву 53 вулиць згідно із законом про декомунізацію.

Попередній матеріал
У Росії оголошено жалобу за загиблими в катастрофі пасажирського літака
Наступний матеріал
Усі пасажири російського літака "Когалимавіа" загинули
Теги:
Loading...