socportal.info

У СЕС повідомили про епідемію у двох областях України

  Державна санітарно-епідеміологічна служба фіксує в Донецькій та Рівненській областях перевищений епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ.

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  "Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищений у Донецькій та Рівненській областях. До епідемічного порогу наближаються Вінницька, Волинська, Кіровоградська, Київська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька та Чернівецька області", - йдеться у повідомленні.

  У прес-службі відзначають, що у кожному регіоні розпочато щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. Це дозволить прослідкувати динаміку епідемічного процесу на кожній конкретній території. Місцеві органи влади у більшості регіонів вирішили не чекати перевищення епідпорогів, а призупинити навчання для уникнення поширення вірусів у дитячих колективах.

  Нагадаємо, з понеділка в окремих регіонах по всій Україні учні пішли на вимушені канікули. 16 січня 2016 року в Києві в рамках профілактичного карантину закрили школи. Садочки працюють у спеціальному режимі.

  Попередній матеріал
  У Києві поліція затримала нетверезого чоловіка з гранатою
  Наступний матеріал
  СБУ схопила у Дніпропетровську чотирьох митників-хабарників
  Теги:
  Loading...