Школярі Київщини - школярам Донбасу 5.ua

У селі Пологи підтримали акцію "Школярі Київщини - школярам Донбасу"

Акцію Нацгвардії "Школярі Київщини - школярам Донбасу" підтримали у селі Пологи, що поблизу Києва.

Сільські діти для своїх однолітків принесли малюнки та іграшки, написали листи. Усе це на схід доправлять нацгвардійці. До дітей вони приїхали не з порожніми руками. У подарунок привезли спортивний інвентар, книги, настільні ігри та провели патріотичний урок. На ньому дітям розповіли про те, як нацгвардійці боронять Україну.

"Малювали малюнки, писали листи. Передавали малюночки вже неодноразово. Наші діти гарно відгукуються, тому що вони співпереживають тим діткам, які там знаходяться і вони розуміють той біль", - зазначила директор школи Валентина Лубко.

"Під час того нашого руху на Донбас ми будемо відвідувати ще школи і будуть залучатися школярі Полтавщини, Дніпропетровщини, Запоріжжя", - повідомив начальник служби культурно-просвітницької роботи Національної гвардії Олександр Чорний.

Нагадаємо, 21 серпня у Києві відбувся благодійний аукціон картин, які намалювали військові. Більш ніж 200 тис. грн передали на лікування поранених бійців АТО. Половину цих грошей виручили із аукціону картин, який провели у столиці, іншу половину зібрали волонтери. 

Попередній матеріал
У Золотому підірвалися двоє військовослужбовців
Наступний матеріал
У Генпрокуратурі триває допит Лукаш
Теги:
Loading...