СБУ news.bigmir.net

У СБУ заявили про "російський слід" у підготовці замаху на Авакова

  Замах на життя міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова готувався на території Російської Федерації

  Про це заявив радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт вчора в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє "Інтерфакс_Україна".

  "Сліди ведуть у сусідню Білгородську область... Ми припускаємо, що переговори вели люди, що проживають на території Російської Федерації, тобто замах на вбивство організовувався і в Росії", - підкреслив радник глави СБУ.

  Тандіт також додав, що, крім замаху на Авакова, також готувалися аналогічні злочини проти ще трьох осіб і що в спецслужби є попередні докази підготовки цих злочинів. Він наголосив: "Ми знаємо точно, що один із сценаріїв прописувався у Білгороді. І в нас уже є попередні докази". Посадовець також повідомив, що в цій справі затримано одну людину. Так, підозрюваний разом із братом влаштували склад зброї на 9-му поверсі гуртожитку одного з підприємств Харкова, де "фактично була приватизована половина поверху".

  Як відомо, в Харкові 11 вересня був затриманий один з організаторів групи, яка готувала вбивства високопоставлених чиновників міліції, народного депутата, волонтерів і бізнесменів, керівника батальйону "Слобожанщина".

  Командиром спеціального батальйону патрульної служби міліції "Слобожанщина" є Андрій Янголенко. Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Слобожанщина" створено в Харкові у квітні 2014 року. У червні батальйон був відправлений до зони АТО, де ніс службу біля адмінкордонів Донецької та Луганської областей. Від січня 2015 року також брав участь в охороні об'єктів і патрулюванні Харкова.

  Як повідомляв 5.ua, 11 вересня 2015 року СБУ заявила, що керівник батальйону "Слобожанщина" готував убивство Авакова. Внаслідок спецоперації правоохоронці викрили злочинну групу, яка готувала вбивства високопосадовців міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів.

  Попередній матеріал
  З партією "Свобода" розправляються – Тимошенко
  Наступний матеріал
  Уряд вносить до ВР затверджений проект держбюджету-2016, але відкличе для доопрацювання - Кириленко