politrada.com

У СБУ за три місяці заарештували 25 працівників - Грицак

  Протягом останніх трьох місяців у СБУ було заарештовано 25 співробітників, більшість із яких - старші офіцери.

  Очільник відомства Василь Грицак зауважив, що затримання  є  черговим доказом очищення структури, повідомляє прес-служба СБУ.

  За словами Грицака, загалом за останні 3 місяці заарештовані 25 співробітників, переважно - старші офіцери. Більшість випадків пов'язані з корупцією, але є і державна зрада - працювали на російські спецслужби. Для порівняння - за попередні півтора роки служба внутрішньої безпеки задокументувала лише 4 випадки протиправних дій співробітників СБУ.

  Глава СБУ також заявив: "Заарештовано станом на сьогоднішній день 25 офіцерів. Вчора взяли крайніх двух. Один із них був затриманий на трасі Костянтинівка-Дзержинськ, а інший в Артемівську. Це 2 офіцери: капітан і старший лейтенант, які вимагали кошти, прикро сказати, в представників одного з добровольчих батальйонів за непритягнення їх до відповідальності за вчинені правопорушення".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 10 жовтня 2015 року, Василь Грицак заявив, що цієї весни СБУ завадила створенню Бесарабської Народної Республіки. На Одещину мали закинути "зелених чоловічків" із Придністров'я. Стати її комендантом мав один із чинних нардепів.

  Попередній матеріал
  У зоні АТО зберігалася відносна тиша: був один обстріл під Бердянським - штаб
  Наступний матеріал
  Президент взяв участь у робочій нараді волонтерів, які працюватимуть у Центрах допомоги учасникам АТО
  Теги:
  Loading...