flickr.com

У СБУ розповіли про розслідування махінацій із реєстром ЗНО

  Службою безпеки України виявлено та припинено несанкціоновану зміну посадовцями Українського центру оцінювання якості освіти МОН України інформації у "Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання".

  Як повідомляється на сайті СБУ, у рамках розпочатого Генеральною прокуратурою кримінального провадження спільною групою Служби безпеки, Генпрокуратури та міліції проведено низку обшуків у приміщеннях Центру та помешканнях посадовців.

  На електронній поштовій скриньці одного з керівників відділу Центру виявлено листування із зазначенням персональних даних учасників ЗНО та кількості балів, яку їм потрібно було поставити у відомості. У повідомленнях також вказано розміри грошової винагороди за ці протиправні дії.

  У помешканні чиновника правоохоронці виявили 134 тисячі доларів США, 80 тисяч гривень та 3 тисячі євро. Тривають слідчі дії. Наразі проводяться обшуки в одній із обласних філій Центру, транзитний сервер якої міг використовуватися для внесення змін до автоматизованої системи оцінювання, підкреслюється в повідомленні. 

  Нагадаємо, міністерство освіти заявило, що обшуки не несуть загрози для вступної кампанії. 21 липня обшуки проводилися в в Українському центрі оцінювання якості освіти.

  Попередній матеріал
  ГПУ викликала Гелетея на допит у зв'язку з подіями в Мукачевому
  Наступний матеріал
  Прем'єр Ізраїлю пообіцяв Порошенку, що українці безперешкодно подорожуватимуть країною
  Теги: