Бандера 5 канал

У Рівному розтрощили пам’ятну плиту Степану Бандері

  У Рівному невідомі розтрощили пам’ятну плиту провідникові ОУН Степану Бандері.

  Стела була розташована неподалік міського парку на вулиці його імені, повідомляють місцеві ЗМІ. Громадські активісти встановили її лише три дні тому – у день народження Степана Бандери. Вона мала позначати місце для майбутнього меморіалу.

  Правоохоронці вже розпочали розслідування за фактом хуліганства. Тим часом активісти пообіцяли встановити поблизу меморіальної дошки камеру відеоспостереження.

  "Це могли зробити або сепаратисти, або недобиті комуністи. Якщо вони вважають, що щось змінять і пам’ятника не буде, то вони глибоко помиляються. Після Різдва ми привеземо сюди великий наріжний камінь, який без крану не змістиш. От тоді хай практикуються. Це місце візьмемо під відеоспостереження", - наголосив голова Рівненської обласної Спілки учасників бойових дій "УВО" Сергій Пандрак.

  Як відомо, 1 січня в різних регіонах країни було відзначено 107-му річницю від дня народження Степана Бандери. Зазначимо, що націоналістичні ідеї поширюються й на Схід України. Зокрема, пам'ятну дату вшанували в цьому році й на Донбасі.

  Нагадаємо, Степан Бандера отримав звання Героя України в січні 2010 року.

  Попередній матеріал
  У зоні АТО ліквідували шпигунську антену
  Наступний матеріал
  Сьогодні бойовики 10 разів обстріляли українських військових на Донбасі