npu.gov.ua

У Рівненській області поліція вилучила арсенал гранат

  Схованку зберігав  32-річний мешканець Гощанського району у власному будинку.

  У п'ятницю, 22 січня, на Рівненщині працівники вилучили арсенал гранат. Як повідомляє прес-служба Національної поліції, схованку зберігав 32-річний мешканець Гощанського району у власному будинку. Серед знайденого 35 бойових гранат марки "Ф-1","РГД-5" та запали до них.

  Чоловік пояснив, що з квітня по вересень 2015 року був мобілізований до Збройних Сил України, а, повертаючись додому, привіз боєприпаси із зони проведення АТО.

  У поліції звітують, що відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. наріз триває слідство. "За носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї, крім гладкоствольної мисливської, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років", - мовиться в повідомленні.

  У поліції також додали, що для запобігання нещасним випадкам з використанням зброї, вибухівки, випадкам втрати та її крадіжок, громадянам радять добровільно здавати незареєстровану зброю та бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. У такому випадку особи звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.

  Попередній матеріал
  В Україні відновлено рух транспорту на дорогах
  Наступний матеріал
  ГПУ скерувала до суду кримінальне провадження щодо незаконної видачі зброї зі складів МВС під час Революції гідності