Фото gp.gov.ua

У Рівненській області конфіскували бурштин на суму близько 11 млн грн

У Рівненській області у підпільному цеху вилучили понад 100 кг бурштину на суму близько 11 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. 

Як розповіли у відомстві, інформацію про незаконне придбання і зберігання бурштину одержано в межах кримінального провадження, розслідуваного слідчими Головного управління Державної фіскальної служби області за ч. 2 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків у великих розмірах), у якому процесуальне керівництво здійснює прокуратура області. У зв’язку з цим на підставі ухвали суду 5 жовтня 2015 року був проведений обшук у двох орендованих виробничих приміщеннях, розташованих на території Рівненського району. 

Фото gp.gov.ua

Як наслідок, співробітники прокуратури вилучили понад 100 кг бурштину-сирцю та обробленого каміння на загальну суму близько 11 млн грн, а також 42 станки для роботи із "сонячним" каменем. Станом на тепер у вказаному кримінальному провадженні проводяться подальші слідчі дії з метою протидії протиправної діяльності, пов’язаної із бурштиновим промислом. Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури Рівненської області.

Фото gp.gov.ua

Нагадаємо, 22 вересня 2015 року на Рівненщині СБУ вилучила у місцевого жителя 130 кг незаконно видобутого бурштину.

Попередній матеріал
Українська сторона з середи готова приступити до обміну заручників - Рубан
Наступний матеріал
Минулої доби в зоні АТО зафіксовано ворожу диверсійно-розвідувальну групу: під час переслідування поранено українського бійця
Теги:
Loading...