amnesty.org

У Раді зареєстровано проект закону про легалізацію проституції

  У Верховній Раді зареєстровано проект закону "Про регулювання проституції та діяльності секс-закладів".

  На сайті парламенту можна ознайомитися з текстом законопроекту та супровідними документами. Автором законодавчої ініціативи є народний депутат Андрій Немировський з групи "Воля народу".

  У законопроекті пропонується легалізувати проституцію та секс-заклади. Зазначається, що працівниця такого закладу зобов'язана проходити в установленому законодавством порядку попередній та періодичний медичний огляд. "Держава сприяє розвитку секс-закладів, вживає заходів підвищення іміджу праці повій, сприяє діяльності професійних спілок та громадських організацій у сфері проституції, діяльності секс-закладів". Крім того, законопроектом пропонується гарантувати працівниці "індустрії для дорослих" користування усіма соціальними гарантіями, що передбачені Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства.

  За законопроектом, забороняється відвідувати секс-заклади особам, які не досягли 18 років. Відповідальність за порушення цього правила покладається на власника секс-закладу.

  Як йдеться в законопроекті, секс-заклади не дозволяється розміщувати у будівлях, в яких розміщено органи державної влади, у будівлях шкіл та релігійних організацій, у пересувних малих архітектурних формах тощо.

  Нагадаємо, у серпні Міжнародна правозахисна організація Amnesty International схвалила зміну своєї політики щодо проституції. Організація вирішила відтепер вести кампанію за декриміналізацію будь-яких аспектів платних сексуальних стосунків, у які дорослі вступають без примусу.

  Попередній матеріал
  За час АТО Збройні сили України втратили майже 2 тисячі бійців
  Наступний матеріал
  Блокада Криму: "Укравтодор" малює пішохідні переходи та встановлює знаки перед пунктом пропуску "Каланчак"
  Теги:
  Loading...