wartime.org.ua

У понеділок в Любліні відкриється штаб-квартира польсько-литовсько-української бригади

  "ЛитПолУкрбриг" дозволить військовим із різних країн працювати в одному штабі, брати участь у спільних навчаннях, готуватися до спільних міжнародних місій та ділитися досвідом.  

  У понеділок, 25 січня, в Любліні відкриється штаб-квартира польсько-литовсько-української бригади. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони Литви.

  В урочистостях візьмуть участь міністри оборони Литви, Польщі та України – Юозас Олекас, Антоні Мацеревич і Степан Полторак. За словами керівника оборонного відомства Литви: проект "ЛитПолУкрбриг" дозволить військовим із різних країн працювати в одному штабі, брати участь у спільних навчаннях, готуватися до спільних міжнародних місій та ділитися досвідом. До того ж, проект надасть можливість готувати українських солдатів за стандартами НАТО.  

  Нагадаємо, у липні 2015 року Україна, Польща і Литва підписали угоду про спільну військову бригаду. Від України до військової частини "ЛитПолУкрбриг" увійде 545 військових, від Литви – близько 350 і від Польщі – до 2 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  У Малайзії поліція заарештувала сімох людей, пов'язаних з ІД, за підозрою в підготовці терактів
  Наступний матеріал
  На Донеччині чоловік на очах у дітей жбурув у жінку гранату
  Loading...

  Президент затвердив участь іноземних військ у багатонаціональних навчаннях в Україні

  На Київщині відбулися військові навчання бійців новоствореної бригади Нацгвардії

  Канадські інструктори проводять черговий курс підготовки українських саперів за стандартами НАТО