страус 5.ua

У Полтаву перевезли страуса ему з Донбасу, який прив'язався до бійця АТО

  Страус-переселенець із зони АТО обживається у Полтаві. Поселили птицю в обласному еколого-натуралістичному центрі. До того страуса ему прихистила у себе матір загиблого кіборга, який опікувався птахом під час служби на Донеччині.

  Після загибелі сина, жінка забрала страуса з передової і назвала Кабулом, саме такий позивний був у її сина.

  Жінка розповідає, торік улітку її син Валерій Боняківський телефоном казав, що за ним ув'язався страус, який розгулював поблизу місця дислокації його частини. Вочевидь, птах раніше мешкав у приватному звіринці. Чоловік  запропонував матері забрати птаха до Полтави. Тоді вона відмовила, бо мешкає у квартирі. Проте після загибелі сина, жінка наважилася прихистити птаха.

  До Полтави страуса доправили активісти. Волонтери розповідають, що із прифронтових містечок часто доводилося вивозити і людей, і покинутих напризволяще домашніх тварин. Але страус - був єдиний.

  На прохання жінки, птаха забрав міні-звіринець екологічного центру. Тут йому ще й пару підібрали. Вже у жовтні у звіринці очікують поповнення страусиної родини. Марія Боняківська каже, гостинців для пташенят не шкодуватиме.

  Попередній матеріал
  Українські ветерани армії США взяли участь у параді в Чикаго
  Наступний матеріал
  У Миколаєві відбувся патріотичний уікенд
  Теги:

  Майже 50 бійців батальйону "Полтава" відправилися на передову

  На Донбас вирушила нова ротація батальйону "Полтава"

  У зону АТО їде батальйон "Полтава" та рота "Кременчук"

  Полтава долучається до блокади російських товарів